Key Account Manager - Ipar és kereskedelem
Közép-Magyarország, Közép-Dunántúl

  • HAGLEITNER HYGIENE MAGYARORSZÁG Kft.
  • Vollzeit

Rólunk:

Hagleitner Hygiene Magyarország Kft.

A Hagleitner az innovatív higiéniai termékek teljes körű szolgáltatója. Adagolórendszereinkkel piacvezetők vagyunk Ausztriában, sikeresek vagyunk  közvetlen értékesítésben Közép- és Kelet-Európa 12 országában, világszerte pedig több mint 60 országban gondoskodunk kereskedelmi partnereinkről. Sikerünk alapja munkatársaink hozzáértése és folyamatos fejlődésre való törekvésünk.

Folyamatos növekedésünk végett keressük Önt a következő pozícióba:

A te feladataid:

  • Partnerek támogatása és bővítése ipar és kereskedelem területén
  • Hozzáértő tanácsadás mindenben, ami a Hagleitner termékcsaláddal kapcsolatos
  • Megfelelő kapcsolati hálózat kiépítése és gondozása, új vevők akvirálása
  • A Hagleitner mint márka erősítése ebben a vásárlói szegmensben (kiállításokon, kongresszusokon, rendezvényeken való részvétel stb.)

Profilod:

  • A higiénia témájával tud azonosulni
  • Ipari területen értékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • A tanácsadás és az értékesítés iránt szenvedélyt érez
  • A vevőket sikerrel tudja kiszolgálni
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és prezentációs készséggel rendelkezik
  • Megbízható, flexibilis, és hosszútávú szakmai orientáció jellemzi
  • Ismeri és sikerrel kezeli a digitális világot; affinis a műszaki megoldások iránt
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Ideálisan lakóhelye elsősorban: Budapest és környéke, Közép-Dunántúl

Kínálatunk:

Munkatársunknak változatos és felelősségteljes munkát attraktív fejlődési lehetőséggel egy piacilag stabil és folyamatosan növekvő vállalkozásnál.
Céges autót, mobiltelefont és laptopot bocsátunk rendelkezésre.

  • Fejlődési lehetőség
  • Coaching
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Céges autó
  • Flexibilis munkaidő
  • Céges események
  • Dolgozói kedvezmény
  • Biztos munkahely

Érdekel ez a pozíció?

Már nagyon várjuk a találkozást. Jelentkezzen online.

Az Ön kapcsolattartója:

Martin Lelkes
Assistant Country Manager