Servisní technik (m/ž) - DZ prům. kuchyní a prádelen - Z, S, J Čechy

  • Hagleitner Hygiene Česko s.r.o.
  • Vollzeit

Über uns:

Hagleitner ist der führende Komplettanbieter für innovative Hygieneprodukte. Mit unseren Spendersystemen sind wir erfolgreich im Direktvertrieb in 12 Ländern in Zentral- und Osteuropa und betreuen Handelspartner in mehr als 60 Ländern weltweit. Hagleitner überzeugt durch Innovation, Nachhaltigkeit, ökologische Verantwortung und exzellenten Service. Unser Erfolg basiert auf der Kompetenz und dem Engagement unserer Mitarbeiter und unserem Streben nach ständiger Verbesserung.

Ihre Aufgaben:

  • Po komplexním zaškolení budete zodpovědní za instalaci, uvedení do provozu a údržbu našich inovativních dávkovacích systémů, průmyslových myček nádobí a systémů na úpravu vody.
  • Budete samostatně vytvářet analýzy chyb a servisní hlášení.
  • Budete školit provozní personál u zákazníka a představovat novinky.
  • Budete samostatně plnit zadané servisní úkoly

Ihr Profil:

  • Vášeň pro technický servis
  • Ukončené profesní vzdělání v oboru elektrika/elektronika, zkouška z odborné způsobilosti k výkonu činnosti v elektrotechnice dle §19 zákona č. 250/2021 Sb. a nařízení vlády 194/2022 Sb
  • Řemeslná zručnost
  • Řidičský průkaz B a ochota cestovat
  • Výhodou budou zkušenosti v technice průmyslových kuchyní a prádelen

Unser Angebot:

  • Náročnou práci s kariérními příležitostmi v ekonomicky zdravé a stabilně rostoucí společnosti, stejně jako povědomí vysoce kvalitní značky
  • Různá pravidelná školení a digitální podpora prostřednictvím našich školících a vzdělávacích středisek
  • Mobilní telefon a laptop
  • Kvalitní nářadí
  • Služební vůz Volkswagen Transporter s dobrou výbavou
  • Širokou nabídku pracovního oblečení
  • Velmi dobrý týmový duch a teambuildingové akce

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu do zaběhlého týmu na pozici servisního technika našich dávkovacích zařízení chemie do myček a praček pro region jižní, západní a severní Čechy.

  Aus- und Weiterbildung

  Firmenhandy

  Firmenlaptop

  Firmenwagen

  Sicherer Arbeitsplatz

  Mitarbeiterrabatte

  Mitarbeiterprämien

  Mitarbeiterevents

Haben Sie Interesse an dieser Position?

Starten Sie beim Markführer für innovative Hygiene und bewerben Sie sich online!

 Ihr Ansprechpartner:

Martin Lelkes
Assistant Country Manager