Obchodní zástupce (m/ž) - Praha

  • Hagleitner Hygiene Česko s.r.o.
  • Vollzeit

Über uns:

Hagleitner ist der führende Komplettanbieter für innovative Hygieneprodukte. Mit unseren Spendersystemen sind wir erfolgreich im Direktvertrieb in 12 Ländern in Zentral- und Osteuropa und betreuen Handelspartner in mehr als 60 Ländern weltweit. Hagleitner überzeugt durch Innovation, Nachhaltigkeit, ökologische Verantwortung und exzellenten Service. Unser Erfolg basiert auf der Kompetenz und dem Engagement unserer Mitarbeiter und unserem Streben nach ständiger Verbesserung.

Ihre Aufgaben:

  • Získávání nových zákazníků
  • Rozvoj a rozšiřování stávajících zákazníků a partnerů
  • Kompetentní poradenství našim zákazníkům
  • Analýza potenciálu zákazníků a trhu
  • Úzká spolupráce s interním oddělením prodeje a managementem prodeje
  • Posílení úspěšné značky Hagleitner ve Vaší oblasti

Ihr Profil:

  • Zkušenosti se službami v terénu výhodou
  • Vyjednávací schopnosti, asertivita
  • Komunikativní osobnost
  • Obchodní myšlení a jednání
  • Bydliště v uvedené metropolitní oblasti

Unser Angebot:

náročnou práci se zajímavými možnostmi dalšího vzdělávání a kariéry v ekonomicky stabilní tuzemské společnosti, která se vyznačuje trvalým růstem a uznávanou a kvalitní značkou.
Hledáme zkušené odborníky v oblasti prodeje, ale dáváme příležitost i motivovaným lidem, kteří mění kariéru, aby se úspěšně prosadili v oblasti prodeje.
Náš hygienický poradce pracuje jako zaměstnanec s vlastním vozem, jehož náklady jsou hrazeny stanovenou měsíční částkou. V našem platovém systému se pozice skládá z fixního platu, prémie a náhrady nákladů.

K výkonu práce budete používat vlastní vůz. Náklady na pohonné hmoty Vám budou propláceny podle interní směrnice.
  • Vzdělávání a odborná příprava
  • Koučování
  • Firemní mobilní telefon
  • Firemní notebook
  • Zaměstnanecké akce
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zabezpečené pracoviště

Haben Sie Interesse an dieser Position?

Starten Sie beim Markführer für innovative Hygiene und bewerben Sie sich online!

 Ihr Ansprechpartner:

Martin Lelkes
Assistant Country Manager