Key Account Manager ITG (w/m/d)

  • Hagleitner Hygiene Česko s.r.o.
  • Vollzeit

Über uns:

Hagleitner ist der führende Komplettanbieter für innovative Hygieneprodukte. Mit unseren Spendersystemen sind wir erfolgreich im Direktvertrieb in 12 Ländern in Zentral- und Osteuropa und betreuen Handelspartner in mehr als 60 Ländern weltweit. Hagleitner überzeugt durch Innovation, Nachhaltigkeit, ökologische Verantwortung und exzellenten Service. Unser Erfolg basiert auf der Kompetenz und dem Engagement unserer Mitarbeiter und unserem Streben nach ständiger Verbesserung.

Ihre Aufgaben:

  • Podpora našich zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu a veřejných institucí v otázkách hygieny.
  • Kompetentní poradenství ve všech aspektech sortimentu výrobků Hagleitner.
  • Vytvoření a udržování odpovídající sítě kontaktů
  • Posilování značky Hagleitner v tomto zákaznickém segmentu (účast na veletrzích, kongresech, akcích profesních sdružení atd.)

Ihr Profil:

  • Identifikace s tématem hygieny
  • Vášeň pro poradenství a prodej, stejně jako pro služby zákazníkům.
  • Dobré kontaktní, komunikační a prezentační dovednosti
  • Přesnost a spolehlivost, schopnost pracovat v týmu a flexibilita.
  • Dlouhodobá profesní orientace
  • Zkušenosti s terénním servisem v oblasti hygieny a/nebo s průmyslovými/obchodními společnostmi

Unser Angebot:

náročnou a vzrušující práci s platem závislým na výkonu, služebním vozem a zajímavými možnostmi kariéry v ekonomicky stabilní společnosti, která se vyznačuje stabilním růstem.

  •   Školení a další vzdělávání
  •   Koučování
  •   Zaměstnanecké slevy
  •   Bezpečné pracoviště
  •   Služební vůz
  •   Zaměstnanecké akce

  Mitarbeiterrabatte

  Mitarbeiterevents

  Parkplatz

  Sicherer Arbeitsplatz

  Aus- und Weiterbildung

  Firmenhandy

  Firmenlaptop

  Firmenwagen

  Flexible Arbeitszeiten

  Mitarbeiterprämien

Haben Sie Interesse an dieser Position?

Starten Sie beim Markführer für innovative Hygiene und bewerben Sie sich online!

 Ihr Ansprechpartner:

Martin Lelkes
Assistant Country Manager