Obchodný zástupca - Bratislava

  • Hagleitner Hygiene Slovensko s.r.o.
  • Teilzeit

Über uns:

Hagleitner ist Komplettanbieter für innovative Hygieneprodukte. Mit unseren Spendersystemen sind wir Marktführer in Österreich, erfolgreich im Direktvertrieb in 12 Ländern in Zentral- und Osteuropa und betreuen Handelspartner in mehr als 60 Ländern weltweit. Unser Erfolg basiert auf der Kompetenz unserer Mitarbeiter und unserem Streben nach ständiger Verbesserung.

Ihre Aufgaben:

  • Akvizícia nových zákazníkov
  • Zakladanie a rozširovanie existujúcich zákazníkov
  • Kompetentné poradenstvo pre našich zákazníkov
  • Analýza zákazníckeho a trhového potenciálu
  • Úzka spolupráca s interným predajom a manažmentom predaja
  • Posilnenie úspešnej značky Hagleitner vo vašej oblasti

Ihr Profil:

  • Vašeň pre predaj a služby zákazníkom
  • Prax v teréne výhodou
  • Vyjednávacie schopnosti, asertivita
  • Komunikatívna osobnosť
  • Komerčné myslenie a konanie
  • Bydlisko v uvedenej metropolitnej oblasti

Unser Angebot:

Prácu so zaujímavým ďalším vzdelávaním a kariérnymi príležitosťami v ekonomicky zdravej a stabilne rastúcej spoločnosti, ako aj uznanie a kvalita úspešnej značky.
Oslovujeme skúsených profesionálov v oblasti predaja, ale dávame aj motivovaným kariérnym pracovníkom príležitosť úspešne sa presadiť v predaji.
Mzdové podmienky (brutto) 1 100 EUR/mesiac k nástupnej mzde sa pripočítavajú výkonnostné prémie z obratu

•  pružný pracovný čas
•  rozsiahle školenia a ďalšie vzdelávanie v našej internej Hagleitner Academy
•  zamestnanecké akcie, večierky a rôzne iné podujatia
•  zamestnanecké zľavy
•  stravné lístky nad rámec zákona v hodnote 6,- €
•  preplácané cestovné náhrady
•  firemný telefón

  Sicherer Arbeitsplatz

  Parkplatz

  Mitarbeiterprämien

  Mitarbeiterevents

  Mitarbeiterrabatte

  Essenszulage

  Firmenhandy

  Firmenlaptop

  Aus- und Weiterbildung

  Flexible Arbeitszeiten

Haben Sie Interesse an dieser Position?

Starten Sie beim Markführer für innovative Hygiene und bewerben Sie sich online!

Ihr Ansprechpartner:

Martin Lelkes
Assistant Country Manager